ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Sorkwity
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Informacja o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach.

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2024-05-27 09:29:25 przez Kazimierz Piaścik

Akapit nr - brak tytułu

I N F O R M A C J A
 
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1 w SORKWITACH
z dnia 22 maja 2024r.
 
o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach
 
Skład osobowy:
 
  1. Teresa Idźkowska - Przewodnicząca
  2. Bogusława Szczechóra - Z-ca Przewodniczącej
  3. Katarzyna Sobczyk – Członek
  4. Wiktoria Pieróg – Członek
  5. Janina Halina Drężek– Członek
  6. Aleksandra Nicewicz – Członek
  7. Jadwiga Barbara Leśniewska - Członek
 
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1 w Sorkwitach
(-) Teresa Idźkowska
 
 
 
 
 
 
I N F O R M A C J A
 
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 2 w SORKWITACH
z dnia 22 maja 2024r.
 
o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach
 
Skład osobowy:
 
1. Monika Pieróg - Przewodnicząca
2. Monika Barbara Nicewicz - Z-ca Przewodniczącej
3. Renata Ciszek - Członek
4. Józef Puchalski - Członek
5. Marta Agnieszka Linowska - Członek
6. Kamil Dariusz Burda - Członek
7. Marta Jasiecka - Członek

 
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 2 w Sorkwitach
(-) Monika Pieróg
 
 
 
 
 
 
I N F O R M A C J A
 
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 3 w WARPUNACH
z dnia 22 maja 2024r.
 
o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach
 
Skład osobowy:
 
  1. Adela Piotrowska – Przewodnicząca
  2. Barbara Salamon - Z-ca Przewodniczącej
  3. Monika Anna Adamelak– Członek
  4. Tadeusz Morawski Mirosław– Członek
  5. Dorota Gocejn-Kulesz – Członek
  6. Mirosława Trembowska – Członek
  7. Tomasz Kawałek Członek
  8. Karolina Paula Jerońska Członek
  9. Julia Kaczmarczyk - Członek
 
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 3 w Warpunach
(-) Adela Piotrowska
 
 
 
 
I N F O R M A C J A
 
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 4 w RYBNIE
z dnia 22 maja 2024r.
 
o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach
 
Skład osobowy:
 
  1. Marta Elżbieta Kopaniec– Przewodnicząca
  2. Angelika Bałdyga - Z-ca Przewodniczącej
  3. Helena Ruszczycka – Członek
  4. Dariusz Salamon – Członek
  5. Jan Gudaniec – Członek
  6. Małgorzata Woźniel Członek
  7. Klaudia Gajo - Członek
 
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 4 w Rybnie
(-) Marta Elżbieta Kopaniec
 
 
 
 
 
I N F O R M A C J A
 
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 5 w CHOSZCZEWIE
z dnia 22 maja 2024r.
 
o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach
 
Skład osobowy:
 
  1. Marzena Wiśniewska – Przewodnicząca
  2. Agnieszka Emilia Szapiel - Z-ca Przewodniczącej
  3. Małgorzata Jankowska – Członek
  4. Wiesława Jurkiewicz – Członek
  5. Agnieszka Bartnikowska – Członek
  6. Jolanta Ochrym – Członek
  7. Marlena Bronakowska - Członek
 
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 5 w Choszczewie
(-) Marzena Wiśniewska
 
 
 
 
I N F O R M A C J A
 
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 6 w KOZARKU MAŁYM
z dnia 22 maja 2024r.
 
o składzie komisji oraz pełnionych w niej funkcjach
 
Skład osobowy:
 
  1. Anna Judyta Andrzejczyk– Przewodniczący
  2. Iwona Anna Nabakowska - Z-ca Przewodniczącego
  3. Jan Szymański – Członek
  4. Monika Anna Szymańska– Członek
  5. Jerzy Antoni Gosiewski - Członek
 
 
Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 6 w Kozarku Małym
(-) Anna Judyta Andrzejczyk
« powrót do poprzedniej strony