ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Sorkwity
 • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
 • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Inne ogłoszenia

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Informacja w sprawie opłat za energię elektryczną w II półroczu 2019 r.

Akapit nr 1 - brak tytułu

INFORMACJA
 
Szanowni Państwo,
 
Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza przypomina, iż zgodnie z nowymi przepisami ustawy z 28 grudnia 2018 roku odbiorcy końcowi energii elektrycznej, którzy są:
- mikroprzedsiębiorcami i małymi przedsiębiorcami – w tym także rolnicy prowadzący działalność gospodarczą – (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców),
- szpitalami (w rozumieniu ustawy o działalności leczniczej),
- jednostkami sektora finansów publicznych, do których zalicza się m.in. organy władzy publicznej, jednostki samorządu terytorialnego i ich związki, jednostki budżetowe, samorządowe zakłady budżetowe, agencje wykonawcze oraz uczelnie publiczne (w rozumieniu ustawy o finansach publicznych),
- innymi państwowymi jednostkami organizacyjnymi nieposiadającymi osobowości prawnej,
mogą być – w drugim półroczu 2019 roku – rozliczani według cen i stawek opłat za energię elektryczną, jakie były stosowane 30 czerwca 2018 roku. Aby skorzystać z tego uprawnienia, należy do dnia 13 sierpnia 2019 roku złożyć oświadczenie potwierdzające wymagany status odbiorcy końcowego.
Jednocześnie podkreślamy, że:
– rolnicy korzystający z grupy taryfowej G nie muszą składać oświadczenia i zamrożenie ceny energii elektrycznej przysługuje im automatycznie z mocy ustawy;
– mikro i mali przedsiębiorcy będący rolnikami, korzystający z innych taryf niż G, którzy dotychczas nie złożyli oświadczeń, aby w II półroczu skorzystać z zamrożonych cen energii, powinni złożyć do sprzedawców energii, z którymi łączą ich aktualne umowy, najpóźniej do 13 sierpnia, oświadczenie (według wzoru z załącznika nr 1 do ustawy) potwierdzające ich status jako zatrudniających mniej niż 10 pracowników albo 50 pracowników i których roczny obrót lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 mln albo 10 mln EUR;
– rolnicy będący średnimi i dużymi przedsiębiorcami, będą uprawnieni do złożenia do Zarządcy Rozliczeń Cen wniosku o dofinansowanie, stanowiące pomoc de minimis. Wnioski o tę pomoc będzie można składać w październiku za okres lipiec-wrzesień oraz w styczniu za okres październik-grudzień.
 
Z pozdrowieniami,
Jolanta Mackiewicz
Dyrektor Biura Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej
Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza
10-416 Olsztyn
ul. Towarowa 1
tel./ fax: 89 534-05-67
www.wmirol.org.pl

 
Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza jest już na Facebook'u! https://www.facebook.com/WMIROL

 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-08-07
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Ewa Połomka
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-08-07 08:40:33
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-08-07 08:40:37
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-08-07 08:40:37
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1666 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Informacje Ziemi Mrągowskiej

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
 
 
WYDARZENIA (31 maja-15 czerwca)
 
 
Spotkanie autorskie z Kubą Kucharskim
Biblioteka Pedagogiczna w Mrągowie zaprasza na spotkanie autorskie z Kubą Kucharskim, autorem książki "W uścisku Katriny". Spotkanie odbędzie się w piątek 31 maja 2019 r. w godz. 17:00-19:00 w siedzibie Biblioteki.
     
 
Dzień Dziecka w Mrągowie
Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy! W sobotę 1 czerwca 2019 r. pl. Unii Europejskiej w Mrągowie zamieni się w kolorowy i barwny świat pełen zabawy z mnóstwem słodkich upominków. W programie m.in. malowanie buzi, ogromne bańki mydlane a także stanowisko Straży Pożarnej! Całość uatrakcyjni przygotowana przez Bibliotekę Miejską PARADA POSTACI BAJKOWYCH.
     
 
Sportowy Dzień Dziecka
W sobotę 1 czerwca 2019 r. w godz. 12:00-16:00 zapraszamy do Mrongoville Family Town na Sportowy Dzień Dziecka. Wśród atrakcji m.in. Pokaz i warsztaty Freestyle football Dawid Pajor, Rowerowe Miasteczko Ruchu Drogowego/Symulacja alkogoli z torem przeszkód, Pokazy Tańca Country oraz Napad na bank, Tor Runmageddon, Wielkie Bańki Mydlane, Trampoliny, Water Zorbing, Malowanie Buziek, Wielki Dmuchany Plac Zabaw, Rowery elektryczne.
     
 
Dzień Dziecka z Wioską indiańską Kraina Winnetou
Wioska indiańska Kraina Winnetou zaprasza na Dzień Dziecka - sobota, 1 czerwca 2019 r. w godz. 11:00-19:00. Kraina Winnetou znajduje się na terenie Mrongoville Family Town.
     
 
Dzień Dziecka w Pieckach
Zapraszamy na Dzień Dziecka do Piecek - 1 czerwca 2019 r., godz. 12:00-17:00. Impreza odbędzie się na placu zabaw obok sklepu Biedronka. W programie m.in. pokaz Straży Pożarnej, mega duża zjeżdżalnia, euro bungee, zjeżdżalnia "Minionki", ciuchcia "Tomek", kącik balonikowy, malowanie buziek i łakocie.
     
 
Dzień Bociana Białego
Mazurski Park Krajobrazowy zaprasza na Dzień Bociana Białego. Impreza odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 r. w godz. 10:00-13:00 w Krutyni.
     
 
Arkodach Cup
Przed nami kolejne eliminacje Żeglarskich Grand Prix Mrągowa - Arkodach Cup (sobota 1 czerwca 2019). Regaty odbędą się na jeziorze Czos. Na zakończenie odbędzie się after party w Tawernie pod Pijaną Zgrają w Mrongoville Family Town.
     
 
Motocyklowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Cross Country
Mrągowskie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na VII i VIII Rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country. Impreza odbędzie się na torze motocrossowym przy ul. Przemysłowej w Mrągowie w dniach 1-2 czerwca 2019 r. Start godz. 10:00.
     
 
Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni
Maraton Mazury to alternatywa do wielkich biegów ulicznych! Przepiękne jeziora, lasy, łąki i ścieżki - to tylko niektóre atrakcje mazurskiego krajobrazu! Bazą imprezy jest Gałkowo, ale Maraton przebiegać będzie również przez teren powiatu mrągowskiego. Impreza odbędzie się 1 czerwca 2019 r. w godz. 9:00-16:00.
     
 
Dzień Dziecka w Wiosce Żeglarskiej
Wioska Żeglarska w Mikołajkach zaprasza na Dzień Dziecka - sobota 1 czerwca 2019 r., godz. 14:00-18:00.
     
 
Dzień Dziecka w Mikołajkach
W niedzielę 2 czerwca 2019 r. zapraszamy na stadion miejski do Mikołajek na Dzień Dziecka. Początek imprezy o godz. 10:00.
     
 
Diakonia w Polsce wczoraj i dziś
„Diakonia w Polsce wczoraj i dziś” to tytuł referatu, który wygłosi Wanda Falk, dyrektor generalny Diakonia Polska w Warszawie, w niedzielę 7 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 w kościele ewangelicko–augsburskim w Sorkwitach. Spotkanie odbędzie się w ramach  cyklu „Rozmowy Sorkwickie”.
     
 
Rajd pieszy Wokół Jeziora Czos
Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" i Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (CKiT) zapraszają na Rajd pieszy Wokół Jeziora Czos. Udział bezpłatny. Rajd odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019 r.
     
 
Koncert Figo Fagot
Restauracja & Klub Ceglana w Mrągowie zaprasza w sobotę 8 czerwca 2019 r. na koncert Braci Figo Fagot. Zespół gra prześmiewczą formę disco polo. Bilety: przedsprzedaż do końca maja 40 zł, od 1 czerwca 45 zł. W dniu koncertu 50 zł.
     
 
Smaki lokalnego dziedzictwa
W sobotę 8 czerwca 2019 r. zapraszamy na Piknik "Smaki lokalnego dziedzictwa", który odbędzie się w Zełwągach 87, gm. Mikołajki. W programie m.in. pokazy i warsztaty balonowe "Podwodne życie", warsztaty kulinarne dla dzieci "Rybka na zdrowie", pokaz kulinarny w plenerze połączony z degustacją potraw z ryb i wiele innych atrakcji.
     
 
Pokaz tańca i Teatru Światła
W piątek 14 czerwca 2019 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na  POKAZ TAŃCA I TEATRU ŚWIATŁA. Pokaz stanowi podsumowanie pracy grup artystycznych CKiT w bieżącym sezonie.
     
 
Festyn Kwiatowy
W piątek 14 czerwca 2019 r. odbędzie się w Pieckach Festyn Kwiatowy. Zapraszamy do Muzeum Regionalnego w godz. 9:00-13:00.
     
 
Koncert Arkadio w Mrągowie
W ramach Cyklu letnich koncertów na deptaku wystąpi człowiek orkiestra, raper, freestylowiec, mówca, autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji RÓB TO CO KOCHASZ!!! Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie z udziałem A R K A D I O - 15 czerwca 2019 r., godz. 18.00, molo przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie. Wstęp wolny.
 
INFORMACJE
 
Zapraszamy do udziału w wystawie
Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji wystawy zbiorowej realizowanej w ramach Dni Mrągowa. W tym roku wystawa nosi tytuł „Wiatr od Czosu” i poświęcona jest tematyce związanej z naszym Miastem, a jej celem jest integracja i promocja środowiska twórców Ziemi Mrągowskiej. Termin zgłaszania prac upływa 10 czerwca 2019 r.
     
 
Przepustka do Mrągowa 2019
Rusza kolejna edycja Przeglądu... Celem Przeglądu jest uaktywnienie sceny muzyki country i promocja najlepszych wykonawców grających muzykę country w Polsce, popularyzacja muzyki country, stworzenie możliwości prezentacji oraz odkrywanie nowych, ciekawych wykonawców. Przedsięwzięcie skierowane jest do zespołów i solistów z towarzyszeniem zespołu wykonujących muzykę country (powyżej 16 roku życia).
     
 
Hip Hop Summer Start Mrągowo
Już w pierwszy dzień wakacji - 21 czerwca 2019 r. - hucznie świętujemy wraz z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny hip hopu! Bilety już w sprzedaży.
     
 
Disco Summer Start Mrągowo
Na start wakacji, a dokładnie w sobotę 22 czerwca 2019 r. w godz. 17:00-22:00 zapraszamy Was na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, czyli DISCO  SUMMER START! Bilety już w sprzedaży.
     
 
Dni Mrągowa 2019
Podczas tegorocznego święta Mrągowa szykujcie się na wyśmienitą zabawę. To będą trzy dni pozytywnych emocji, wrażeń i dźwięków w mieście nad Czosem. Dni Mrągowa zaplanowane są na ostatni weekend czerwca (28-30 czerwca 2019 r.)
     
 
Mazurska Noc Kabaretowa 2019
21. Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się 6 lipca 2019, w amfiteatrze w Mrągowie. Bilety już w sprzedaży.
     
 
Mazurski Festiwal Operowy BELCANTO
Zapraszamy na czwartą edycję Mazurskiego Festiwalu Operowego BELCANTO! Uroczysta gala finałowa odbędzie się  20 lipca 2019 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Bilety już w sprzedaży!
     
 
Piknik Country 2019
W 2019 r. Piknik Country odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Z kolei Taneczny Piknik Country w amfiteatrze odbędzie się w dniach 26-27 lipca. Bilety już w sprzedaży.
     
 
Wielka zabawa w TV PLUS w Mrągowie - I Letni Festiwal Parodii
Specjalnie dla widzów wystąpią m.in.: Piersi, Boys, Tercet czyli Kwartet, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigorszem, Kabaret Rak, Łobuzy, Fair Play Crew i Patrycja Runo. Zapraszamy w piątek 2 sierpnia 2019 r. do amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie. Bilety już w sprzedaży!
     
 
Festiwal Kultury Kresowej
W 2019 r. Festiwal Kultury Kresowej odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia. Festiwal jest prezentacją artystycznej przeszłości i tradycji Polaków zamieszkałych na byłych Kresach. Bilety już w sprzedaży.
     
 
Festiwal Weselnych Przebojów 2019
Wesele i poprawiny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - tak zapowiada się kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów! 16 i 17 sierpnia 2019 r. w mrągowskim amfiteatrze odbędzie się najlepsza impreza tego lata. Bilety już w sprzedaży.
     
 
Kino Zodiak zaprasza
W najbliższym czasie w mrągowskim kinie będą grane filmy: KRAINA CUDÓW, AVENGERS. KONIEC GRY, SŁODKI KONIEC DNIA, TRZY KROKI OD SIEBIE, TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY, PANDA I BANDA, TOLKIEN, ALADYN, X-MEN. MROCZNA PHOENIX, PASKUDY. UNGLY DOLLS, TAJEMNICE JOAN..
 

LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA ZIEMIA MRĄGOWSKA
 
Miasto Mrągowo BLISKO Mieszkańców!
Urząd Miejski w Mrągowie uruchomił system mobilnej komunikacji z mieszkańcami. Za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu SISMS, będziemy na bieżąco informować Mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach z życia miasta bezpośrednio na telefon. System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO. Administrowany jest przez Urząd Miejski oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej.
     
 
Cztery gwiazdki dla informacji turystycznej w Mrągowie
Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej otrzymało cztery gwiazdki, czyli najwyższą ocenę w ramach kategoryzacji punktów „i”. Certyfikacja Informacji Turystycznej realizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną. Certyfikat i status czterech gwiazdek przyznawane są na dwa lata.
     
 
Przewodnik rowerowy po Mazurach
Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” (LOT) wydała Przewodnik Rowerowy po Mazurach. Publikacja zawiera szlaki rowerowe Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i okolic, a więc powiatów mrągowskiego, giżyckiego, węgorzewskiego, piskiego, kętrzyńskiego, orzyskiego. Zachęcamy do zakupu.
 
CONVENTION BUREAU MASURIA
 
 
Ekonomia Społeczna w turystyce Warmii i Mazur
Ekonomia Społeczna w turystyce Warmii i Mazur to tytuł konferencji, która odbędzie się w  dniu 7 czerwca 2019 roku w Best Western Plus Hotel Dyplomat przy ul. Dąbrowszczaków 28 w Olsztynie. Organizatorem spotkania jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
 
 
 
 
   
Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska"
Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej
ul. Warszawska 26
11-700 Mrągowo
tel. +48 89 741 80 39
e-mail:
www.it.mragowo.pl
 

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-06-03
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Karolina Jerońska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-06-03 10:22:42
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-06-03 10:22:46
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-06-03 10:22:46
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2137 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Nieodpłatna pomoc prawna

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-05-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Małgorzata Rzekanowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-05-13 14:31:22
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-05-13 14:31:52
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-05-13 14:31:52
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2350 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników organizowane przez KRUS w 2019 r.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-04-17
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Joanna Zwalińska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-04-17 10:24:18
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-04-17 10:28:31
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-04-17 10:28:31
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2597 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Umowa zlecenie - pomoc księgowa w Referacie Planowania i Finansów

Akapit nr 1 - brak tytułu

Urząd Gminy Sorkwity
Ul. Olsztyńska 16A
11-731 Sorkwity
 
OA. 210.02.2019
 
Urząd Gminy Sorkwity poszukuje kandydatów na umowę zlecenie -
- pomoc księgowa w Referacie Planowania i Finansów
Wymiar zlecenia:
 • liczba stanowisk pracy: 1,
 • data rozpoczęcia zlecenia: maj 2019 r.,
 • czas trwania umowy: do 3 miesięcy.
Miejsce i czas wykonywania zlecenia:
Urząd Gminy Sorkwity
Ul. Olsztyńska 16A; 11 – 731 Sorkwity
pon. 8 -16, wt. – pt. 7.15 – 15.15.
Przedmiot zlecenia:
Wykonywanie zadań zleconych przez Kierownika Referatu.
Wymagania:
 • wykształcenie wyższe: administracja, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,
 • biegła znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
 • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z rachunkowością, finansami.
Wymagane dokumenty:
 • Curriculum vitae (CV),
 • List motywacyjny,
 • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych, stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
Osoba do kontaktu:
Aleksandra Nowotka
tel. 89 742 85 29
 
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Sekretariacie Urzędu Gminy lub drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Sorkwity, 11-731 Sorkwity, ul. Olsztyńska 16A z dopiskiem ”Umowa zlecenie w Referacie Planowania i Finansów ” do 19 kwietnia 2019 r.
 
Zamawiający zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.
                                                                      
(-) Wójt Gminy Sorkwity
Józef Maciejewski     

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-04-01
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Aleksandra Nowotka
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-04-02 09:29:56
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-04-02 09:30:00
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-04-03 09:47:24
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2628 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Wysokość miesięcznych stawek dotacji udzielanych przez gminę Sorkwity dla placówek niepublicznych w 2019 r.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-03-20
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Małgorzata Tumińska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-03-20 09:27:57
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-03-20 09:29:19
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-03-25 10:43:00
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2656 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Dyżury radcy prawnego

Akapit nr 1 - brak tytułu

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Karolina Jerońska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-02-21
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Karolina Jerońska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-02-21 14:43:51
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-02-21 14:44:33
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-02-21 14:44:33
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2910 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Konkurs "Pamiątka regionu Warmii i Mazur

Akapit nr 1 - brak tytułu

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Bożena Żakowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-02-08
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Bożena Żakowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-02-08 14:50:14
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-02-08 14:51:47
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-02-08 14:51:47
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2773 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

Akapit nr 1 - brak tytułu

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Ewa Połomka
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-02-08
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Ewa Połomka
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-02-08 09:59:03
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-02-08 09:59:16
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-02-08 09:59:16
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2523 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Nabór na stanowisko: Koordynator do realizacji projektu „Akademia Zdrowej Rodziny”

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Sorkwity
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Dorota Długozima-Cyba
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-02-04
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Dorota Długozima-Cyba
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-02-04 10:34:41
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kazimierz Piaścik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-02-04 10:37:55
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kazimierz Piaścik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-02-04 10:37:55
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2624 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Nawigacja między stronami listy informacji