Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2010-06-09 13:51:23 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
INFORMACJA
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1 W SORKWITACH I JEJ SIEDZIBIE.
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1 W SORKWITACH I JEJ SIEDZIBIE.
Skład osobowy :
1. Nosek Czesław - przewodniczący
2. Wierzbicka Joanna - z-ca przewodniczącego
3. Wiewiorra Janusz - członek
4. Olender Zofia - członek
5. Fąk Anna Danuta - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje sołectwa : Sorkwity, Stary Gieląd, Stama, Nibork, Maradki, Borowe, Borowski Las, Jędrychowo, Pustniki.
Lokal czynny będzie dnia 20 czerwca 2010r. od godz. 6.00 do godziny 20.00 .
Siedziba Komisji :
Gimnazjum w Sorkwitach
Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1 w Sorkwitach
(-) Czesław Nosek
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1 w Sorkwitach
(-) Czesław Nosek
INFORMACJA
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W WARPUNACH I JEJ SIEDZIBIE.
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W WARPUNACH I JEJ SIEDZIBIE.
Skład osobowy :
1. Łuciuk Natalia - przewodnicząca
2. Możdżeń Daria - z-ca przewodniczącej
3. Miłosz Piotr Paweł - członek
4. Włodarczyk Monika - członek
5. Wołkowicz Elżbieta - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje sołectwa : Warpuny, Zyndaki, Surmówka, Szymanowo, Gizewo, Burszewo.
Lokal czynny będzie dnia 20 czerwca 2010r. od godz. 6.00 do godziny 20.00 .
Siedziba Komisji :
Niepubliczne Przedszkole w Warpunach
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 2 w Warpunach
(-) Natalia Łuciuk
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 2 w Warpunach
(-) Natalia Łuciuk
INFORMACJA
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W RYBNIE I JEJ SIEDZIBIE.
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W RYBNIE I JEJ SIEDZIBIE.
Skład osobowy :
1. Ochrym Jolanta - przewodnicząca
2. Łukaszuk Janina - z-ca przewodniczącej
3. Nadrowska Grażyna - członek
4. Szek Julita - członek
5. Polonis Izabela - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje sołectwa : Rybno, Kozłowo, Rozogi.
Lokal czynny będzie dnia 20 czerwca 2010r. od godz. 6.00 do godziny 20.00 .
Siedziba Komisji :
Remiza OSP w Rybnie
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 3 w Rybnie
(-) Jolanta Ochrym
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 3 w Rybnie
(-) Jolanta Ochrym
INFORMACJA
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W CHOSZCZEWIE I JEJ SIEDZIBIE.
O SKŁADZIE, ZASIĘGU TERYTORIALNYM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W CHOSZCZEWIE I JEJ SIEDZIBIE.
Skład osobowy :
1. Zajko Dagmar Beata - przewodnicząca
2. Bakuła Hanna Mariola - z-ca przewodniczącej
3. Bartosiak Michalina - członek
4. Morawska Krystyna - członek
5. Wiśniewska Marzena - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje sołectwa : Choszczewo, Jełmuń.
Lokal czynny będzie dnia 20 czerwca 2010r. od godz. 6.00 do godziny 20.00 .
Siedziba Komisji :
Szkoła Podstawowa w Choszczewie
Przewodnicząca
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 4 w Choszczewie
(-) Dagmar Beata Zajko
Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 4 w Choszczewie
(-) Dagmar Beata Zajko